HEMEN BİLGİ AL

Ülkemizi ve dünyamızı etkisi altına alan Covid-19 virüsü şüphesiz hepimizi olumsuz anlamda etkiledi. Fakat yeni ve değişen sürece hep birlikte göğüs gerebilmek ve Halal Villa Booking olarak size en sağlıklı ve en uygun süreci yaşatabilmek için birçok önlem aldık.

T.C. Sağlık Bakanlığı Önemli Sayfalar

COVID 19 Bilgilendirme Platformu
COVID 19 Hakkında Bilgi

NELERE DİKKAT EDİYORUZ?

Villamızda çalışan ekiplerimize bilgilendirici virüsten korunma yöntemleri aktarılmış olup, bu kapsamda villalarımızda her türlü temizlik ve dezenfekte işlemleri günlük olarak yapılmaktadır.

Her giriş çıkış işlemlerinde dezenfeksiyon işlemlerimiz dikkatlice yapılmaktadır. Misafirlerimizin temas ettiği ya da temas edebileceğini düşündüğümüz tüm alanlar ve yüzeyler periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Havlu, çarşaf, yastık kılıfı gibi tekstil ürünlerimiz 60-90 derecede deterjan ile çamaşır makinesi ile yıkanmaktadır.

VİLLA TEMİZLİĞİ

Konuklarımız villalarına girmeden önce her açıdan temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Dezenfeksiyon işleri bilgilendirmiş olduğumuz ekip arkadaşlarımız tarafından özel ekipmanlar ve kimyasallar yoluyla yapılmaktadır.

YÜZME HAVUZU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİ

Villalarımızın tümü özel yüzme havuzlu olup, bu havuzların günaşırı bakımları ve kontrolleri eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Kullanılan klor ve temizlik malzemeleri dezenfeksiyon işlemlerimiz için uygundur.

Covid-19 Nedeni İle Rezervasyonlarına Gelemeyecek Olan Misafirlerimizin Dikkatine,Tüm dünya ve ülkemizi etkisi altına alan virüs sebebiyle siz değerli misafirlerimizi mümkün mertebe en az mağduriyeti yaşamanız için gerekli önlemleri aldığımızı bilmenizi isteriz. Bu kapsamda;2021 Turizm sezonu içinde yaşanan Covid-19 salgını sebebi ile misafirlerimizin ve 1. derece yakınlarının hastalıktan etkilenmesi rezervasyonun iptaline sebeptir. Covid-19 nedeni ile iptal olan rezervasyonların iadesi kesintisiz yapılacaktır.

NEDEN HALAL VİLLA BOOKING

NEDEN HALAL VİLLA BOOKING

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

En İyi Fiyat
Garantisi

Halal Villa Booking sahip olduğu geniş portföy ile diğer alternatifleri içinde size en uygun korunaklı villayı bulmanızı sağlar. Her bütçe ve tarza uygun seçenekleri ile aradığınız villa tatili deneyimini sunar.

Tatil Danışmanınız
Yanınızda

Halal Villa Booking alanında tecrübeli ve sektöre hakim ekip çalışanları ile ailenize en uygun seçeneği bulur ve rezervasyonunuzun her aşamasını takip edip sorunsuz bir tatil yaşamanız için gereken her şeyi sağlar.

Türkiye'nin En Büyük
Korunaklı Villa Portföyü

Halal Villa Booking sahip olduğu villa portföyü ile Türkiye’de ki en büyük korunaklı villa kiralama acentasıdır. Aradığınız her bölge ve lokasyonda itina ile seçilmiş villalardan oluşan seçenekleri ile sektörün öncüsüdür.

Karşılaştırmalar

Karşılaştırmalara eklediğiniz villa bulunmamaktadır