HEMEN BİLGİ AL

Halal Villa Booking Evla Turizm bünyesinde bir işletmedir..

Evla Turizm Türkiye genelinde toplamda 15 yıllık turizm tecrübesi bulunan bir şirkettir. Turizm sektöründe edinmiş olduğu tecrübelerini villa kiralama alanına taşıyarak Türkiye'nin en güçlü firmaları arasında yerini almıştır. Şirket yerli ve yabancı yatırımcılara hitap etmektedir.

Şirketimizin misyonu 15 yılı aşkın köklü geçmişimize ait itibarımız, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm prosüdürleri eksiksiz ve zamanında yaparak, müşteri mennuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve nitelikli iş çıkartmaktır. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez.

Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir. Villa satış bölümünde yatırımcının yaptığı yatırımla, parasına değer katmak olup, villa kiralama kısmında islami hassasiyetlerden  taviz vermeden misafirlermizin tüm yılın yorgunluklarını atacakları ailece güzel bir tatil geçirmelerini sağlayacak fırsatlar sunmaktır.

NEDEN HALAL VİLLA BOOKING

NEDEN HALAL VİLLA BOOKING

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

En İyi Fiyat
Garantisi

Halal Villa Booking sahip olduğu geniş portföy ile diğer alternatifleri içinde size en uygun korunaklı villayı bulmanızı sağlar. Her bütçe ve tarza uygun seçenekleri ile aradığınız villa tatili deneyimini sunar.

Tatil Danışmanınız
Yanınızda

Halal Villa Booking alanında tecrübeli ve sektöre hakim ekip çalışanları ile ailenize en uygun seçeneği bulur ve rezervasyonunuzun her aşamasını takip edip sorunsuz bir tatil yaşamanız için gereken her şeyi sağlar.

Türkiye'nin En Büyük
Korunaklı Villa Portföyü

Halal Villa Booking sahip olduğu villa portföyü ile Türkiye’de ki en büyük korunaklı villa kiralama acentasıdır. Aradığınız her bölge ve lokasyonda itina ile seçilmiş villalardan oluşan seçenekleri ile sektörün öncüsüdür.

Karşılaştırmalar

Karşılaştırmalara eklediğiniz villa bulunmamaktadır